Wygrana Cracovii w sparingu ze Spartakiem Subotica

Piotr Drabik
Cracovia wygrała ze Spartakiem Subotica 3:2 w swoim ostatnim meczu towarzyskim przed wznowieniem rozgrywek LOTTO Ekstraklasy.
Podopieczni Michała Probierza objęli prowadzenie po trafieniu Mateusza Wdowiaka. Tuż przed przerwą wynik podwyższył Krzysztof Piątek. Na początku drugiej połowy było już 3:0 po trafieniu Sergeia Zenjova.
Końcówka należała do trzeciej drużyny serbskiej ekstraklasy. W ostatnich kilkunastu minutach Spartak zmniejszył rozmiary porażki zdobywając dwie bramki.
*****

Cracovia - Spartak Subotica 3:2 (2:0)

Bramki: Mateusz Wdowiak 21, Krzysztof Piątek 43, Sergei Zenjov 48 - Savković 72, Medic 85.
Skład Cracovii: Pesković,Diego, Dytiatiev, Datković, Siplak, Covilo, Drewniak, Lusiusz, Wdowiak, Culina, Piątek.
Ławka rezerwowych Cracovii: Stępniowski, Fink, Dimun, Rakoczy,Zenjov, Kanach,Dąbrowski,Deja, Mihalik, Pestka, Helik,Brok Madsen, Strózik, Kruppa, Pik.