Wygrana Kaiserslautern, grał Przybyłko

1. FC Kaiserslautern wygrało przed własną publicznością z SV Sandhausen 2:0 (1:0) w niedzielnym spotkaniu 28. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi.

Kibice zgromadzeni na Fritz-Walter-Stadion na pierwsze trafienie w tym meczu czekali do szóstej minucie. Na listę strzelców wpisał się wówczas Ruben Jenssen, a asystował mu Alexander Ring. Dla 27-letniego Norwega była to piąta bramka w tym sezonie.

Wynik rywalizacji ustalił Jon Dadi Bodvarsson, który wbił piłkę do siatki tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Islandczyk skutecznie wykorzystał rzut karny.

Warto odnotować, że w barwach gospodarzy wystąpił Kacper Przybyłko. Polak wyszedł w podstawowym składzie i grał do 67. minuty. W jego miejsce wszedł Antonio-Mirko Colak. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przesiedział natomiast Mateusz Klich. W końcówce rywalizacji na murawie pojawił się Jakub Kosecki, który w zespole gości zastąpił Denisa Linsmayera.