Wygrana Legii Warszawa z Silkeborg IF

asinfo
Legia Warszawa pokonał Silkeborg IF 2:0 (1:0) w meczu towarzyskim rozegranym w ramach zgrupowania w Benidorm.
Pierwszego gola dla ekipy "Wojskowych" strzelił w tym spotkaniu Armado Sadiku. Albańczyk w 29. minucie meczu otrzymał podanie z głębi pola i mocnym strzałem w długi róg pokonał Friisa Jensena.
Prowadzenie warszawskiej drużyny podwyższył w 70. minucie Jarosław Niezgoda. Napastnik mocnym uderzeniem z pola karnego wpakował futbolówkę do siatki.
Silkeborg IF to zespół, który obecnie zajmuje dziesiąte miejsce w duńskiej ekstraklasie. Podopieczni Romeo Jozaka są natomiast liderem LOTTO Ekstraklasy.
* * * * * *

Legia Warszawa - Silkeborg IF 2:0 (1:0)

Bramki: Sadiku 30, Niezgoda 70.
Legia (I połowa): Malarz - Turzyniecki, Pazdan, Remy, Broź - Kopczyński, Mączyński - Hamalainen, Pasquato, Kucharczyk - Sadiku.
Legia (II połowa): Malarz - Hlousek, Astiz Dąbrowski, Jędrzejczyk - Antolić, Moulin, Szymański, Iloski (Eduardo da Silva 71'), Bartczak (Radović 71') - Niezgoda