Wygrana Zagłębia Lubin w meczu sparingowym

Dziurek/Shutterstock
Zagłębie Lubin pokonało bułgarski zespół Beroje Stara Zagora 3:0 (2:0) w meczu sparingowym, rozegranym w tureckim Belek. Dla "Miedziowych" było to ostatnie spotkanie kontrole przed startem rundy wiosennej.
Lubinanie objęli prowadzenie w 12. minucie, kiedy Patryk Szysz zakończył skutecznym strzałem akcję całego zespołu. Tuż przed przerwą prowadzenie podwyższył Filip Starzyński, wykorzystując rzut karny.
Rezultat na 3:0 ustalił ładnym uderzeniem Damjan Bohar.
Zagłębie rozegrało podczas zgrupowania w Turcji pięć sparingów. Trzy z nich wygrało (Universitatea Craiova 3:0, MFK Karvina 2:1, Beroje Stara Zagora 3:0) i dwa przegrało (Dynamo Moskwa 1:5, Drita Gnjilane 0:1).