Wyjątkowe ogłoszenie Polsatu. Hajto wypalił. "Błagam cię, Bożydar" [WIDEO]
![Wyjątkowe ogłoszenie Polsatu. Hajto wypalił. "Błagam cię, Bożydar" [WIDEO]](https://pliki.meczyki.pl/original/626/69f3ad2aed055.jpg)
Telewizja Polsat wygrała przetarg o prawa do transmisji meczów Ligi Konferencji i Ligi Europy. Dziennikarze i eksperci stacji świętowali w sposób, który rozbawił Tomasza Hajtę.
Za nami przetargi dotyczące transmisji europejskich pucharów w kolejnych sezonach. Już wiadomo, że Ligę Mistrzów będzie pokazywał Canal+, natomiast Ligę Konferencji i Ligę Europy utrzymał Polsat. Obie umowy obowiązują do 2031 roku.
Wygrana Polsatu została potwierdzona podczas studia poprzedzającego czwartkowe półfinały. Bożydar Iwanow i Maciej Żurawski niespodziewanie zaintonowali hymn Ligi Konferencji. Wyszło nie najlepiej, co sami zresztą przyznali.
- Ja wam coś Bożydar mogę zaśpiewać: "Błagam cię, Bożydaaar nie śpiewaaj" - rzucił Tomasz Hajto, który w studiu obserwował popisy kolegów.
Na antenach Polsatu w każdym sezonie zobaczymy 342 spotkania Ligi Konferencji i Ligi Europy łącznie. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Polska firma pokonała zagraniczną konkurencję. O prawa do transmisji starały się też DAZN i Disney+.