Wyjazdowa wygrana Dynamo Moskwa

Zawodnicy Dynamo Moskwa pokonali na wyjeździe FK Tosno 2:1 (0:0) w sobotnim meczu 29. kolejki rosyjskiej ekstraklasy.
Pierwszego gola na Stadionie Pietrowskim strzelił Toni Sunjic. W 57. minucie bośniacki obrońca dzięki dośrodkowaniu Evgenia Lutsenki zdołał umieścić futbolówkę w siatce.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania nieco ponad dziesięć minut później. Wówczas na listę strzelców wpisał się Reziuan Mirzov. Bramkę na wagę zwycięstwa ekipy ze stolicy Rosji zdobył Kirill Panchenko. Przy trafieniu rosyjskiego napastnika asystował Aleksandr Tashaev.
Podopieczni Dmytro Parfyonova zajmują obecnie 15. miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy, natomiast zawodnicy Dmitria Khokhlova plasują się na 9. pozycji.