Wysoka porażka Hull City. Kamil Grosicki rozegrał całe spotkanie

hullcitytigers.com
Hull City przegrało przed własną publicznością z Sheffield United 0:3 (0:3) w poniedziałkowym meczu 44. kolejki Championship.
Na KCOM Stadium dwa gole dla ekipy "The Blades" strzelił David McGoldrick. Irlandczyk po raz pierwszy wpisał się na listę strzelców w 10. minucie, a przy jego trafieniu asystował John Fleck. Napastnik drugą bramkę zdobył w 22. minucie.
Wynik starcia na 3:0 dla przyjezdnych w 42. minucie ustalił Enda Stevens, wykorzystując dośrodkowanie George'a Baldocka.
Mecz w wyjściowej jedenastce ekipy "Tygrysów" rozpoczął Kamil Grosicki, który przebywał na placu gry w pełnym wymiarze czasu. Był to 37. ligowy występ Polaka w tym sezonie.
W innym poniedziałkowym meczu tej kolejki zespół Pawła Wszołka - Queens Park Rangers przegrało na wyjeździe z Derby County 0:1. Polski pomocnik zagrał pełne 90 minut, a w 42. minucie został ukarany żółtą kartką.
Po tej serii gier Hull City spadło na 13. miejsce w tabeli i ma na koncie 60 punktów. Zespół Queens Park Rangers z dorobkiem 49 "oczek" plasuje się na ostatniej, 18. lokacie.
Łukasz Karyniewski22 Apr 2019 · 18:06