Wysoka porażka Walii z Hiszpanią

Vlad1988/Shutterstock
Walia przegrała u siebie z Hiszpanią 1:4 (0:3) w towarzyskim spotkaniu rozegranym w czwartek w Cardiff.
Na Principality Stadium dwukrotnie do siatki gospodarzy jeszcze przed przerwą trafił Paco Alcacer. Napastnik Borussii Dortmund najpierw uderzył mocno pod poprzeczkę, a kwadrans przed przerwą wykorzystał błąd defensywy "Czerwonych Smoków" i pokonał golkipera rywali w sytuacji sam na sam.
Gole byłego zawodnika Barcelony i Valencii rozdzielił skuteczny strzał głową Sergio Ramosa, któremu dośrodkował z rzutu wolnego Saul Niguez. Szesnaście minut przed końcem wynik ustalił kolejnym uderzeniem głową Marc Bartra, któremu dośrodkował precyzyjnie z rzutu rożnego Koke.
Rozmiary porażki zespołu z Wysp Brytyjskich zmniejszył jedynie minutę przed końcem Sam Vokes.