Wystarczyło tylko 14 minut! Aguero zgarnął duże pieniądze, wszystkim się pochwalił

kivnl / Shutterstock.com
Przed meczem Realu Madryt z Manchesterem City były piłkarz mistrza Anglii, Sergio Aguero, pochwalił się swoim zakładem, który już po 14 minutach zagwarantował mu sporą wygraną.
Real Madryt zmierzył się we wtorek z Manchesterem City w ramach spotkania 1/4 finału Ligi Mistrzów. Mecz rozgrywany na Estadio Santiago Bernabeu zakończył się remisem 3:3.
Zaraz po rozpoczęciu starcia jego wynik otworzył Bernardo Silva. Portugalczyk wykorzystał błąd Andrija Łunina i uderzeniem z rzutu wolnego dał swojej drużynie prowadzenie. Skromna przewaga mistrza Anglii nie utrzymała się jednak długo. Szybko odpowiedzieli Eduardo Camavinga i Rodrygo.
W drugiej odsłonie do głosu znów doszedł Manchester City. Bramki dla drużyny prowadzonej przez Pepa Guardiolę zdobyli Phil Foden i Josko Gvardiol. Bohaterem stołecznego klubu został zaś Fede Valverde, który popisał się strzałem z powietrza, ustalając wynik tego spotkania na 3:3.
Szybko zdobyte trzy bramki we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów ucieszyły Sergio Aguero. Jeszcze przed rozpoczęciem spotkania były piłkarz "Obywateli" opublikował w mediach społecznościowych swój zakład na to starcie. 35-latek liczył na to, że padną w nim co najmniej trzy gole.
- Taki mecz zasługuje na kilka bramek - skomentował Aguero w mediach społecznościowych. Jak pokazał czas, słynny napastnik się nie mylił. Spotkanie w stolicy Hiszpanii przyniosło wiele emocji.
Wielokrotny reprezentant Argentyny postawił na to zdarzenie 10 tys. dolarów. Kwadrans po rozpoczęciu meczu mógł się on cieszyć z wygranej. Na konto Aguero trafiło blisko 20 tys. dolarów.
Piotr Sidorowicz 10 Apr · 09:52
Źródło: Twitter