Yamal nie jest najlepszy w Barcelonie. Były prezydent klubu nie gryzł się w język

Yamal nie jest najlepszy w Barcelonie. Były prezydent klubu nie gryzł się w język
IMAGO / pressfocus
Lamine Yamal już teraz bywa uznawany za najlepszego piłkarza świata. Joan Gaspart, były prezydent Barcelony, przekonuje jednak, że nastolatek nie jest najlepszy nawet w swojej drużynie.
Yamal w ostatniej edycji Złotej Piłki zajął drugie miejsce. Nie brakowało głosów, że powinien być pierwszy. Można założyć, że prędzej czy później tak się stanie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Sporo od nastolatka oczekuje Gaspart. Były prezydent Barcelony uważa, że reprezentant Hiszpanii ma jeszcze sporą przestrzeń do poprawy.
- Według mnie Yamal nie jest najlepszym piłkarzem na świecie, choć w przyszłości nim będzie. Według mnie teraz Pedri jest od niego o wiele lepszy - powiedział Gaspart.
- Żeby być najlepszym na świecie, trzeba być w formie przez całe 90 minut - zdradził swój pogląd były prezydent Barcelony.
Yamal z powodu urazu opuścił ostatnie mecze reprezentacji Hiszpanii. Możliwe, że zagra w sobotnim meczu Barcelony z Gironą.
Pedri nie ma takich problemów. 22-latek zagrał we wszystkich dziesięciu meczach Barcelony w tym sezonie. Nie opuścił też żadnego z czterech wrześniowych i październikowych meczów kadry.
Bartosz - Wlaźlak
Bartosz WlaźlakWczoraj · 20:10
Źródło: Mundo Deportivo

Przeczytaj również