Z 0:3 na 4:3! Absolutnie szalony mecz w Premier League, beniaminek pogrążony [WIDEO]

Screen Twitter
Luton Town przegrało z Bournemouth 3:4 (3:0)! Beniaminek ma czego żałować, bowiem trzy punkty mogą przesądzić o losach utrzymania w Premier League.
Luton Town od samego początku środowego spotkania zdawało się iść po swoje. Beniaminek objął prowadzenie już w 9. minucie, gdy do siatki gospodarzy trafił Chong.
W 31. minucie podwyższył Ogbene, zaś jeszcze przed przerwą kolejne trafienie dorzucił Barkley. Środkowy pomocnik kolejny raz udowodnił, że zasługuje na powołanie do reprezentacji Anglii.
Wydawało się wówczas, że Luton Town spokojnie zainkasuje trzy punkty. Gdyby tak się stało, maleńki klub wydostałby się ze strefy spadkowej i przeskoczył Nottingham Forest w ligowej tabeli. Życie przygotowało jednak inny scenariusz.
W 50. minucie gola kontaktowego strzelił Solanke, co pozwoliło Bournemouth odzyskać wiarę. Kolejne minuty w wykonaniu "The Cherries" były już wybitne. Na 3:2 trafił Zabarnyi, natomiast chwilę później wyrównał Semenyo. Wielki powrót trwał raptem 14 minut.
Jakby tego było mało, Bournemouth poszło jeszcze za ciosem. Wynik rywalizacji ustalił wspomniany Semenyo, który w 83. minucie wykorzystał podanie od Unala.
Dzięki temu gospodarze wygrali 4:3 (0:3) i umocnili się na 13. pozycji w tabeli. Luton Town jest zaś niezmiennie 18. i traci trzy punkty do bezpiecznej strefy.
Hubert Kowalczyk13 Mar · 22:29