Z Indii do Mielca. Nowy piłkarz blisko Stali [NASZ NEWS]

Z Indii do Mielca. Nowy piłkarz blisko Stali [NASZ NEWS]
Marta Badowska / pressfocus
Kamil  - Bętkowski
Kamil BętkowskiDzisiaj · 09:37
Stal Mielec szykuje kolejny transfer przed walką o utrzymanie w Betclic 1 Lidze. Blisko drużyny jest piłkarz, który ostatnio grał w Indiach.
Stal ma za sobą fatalną rundę jesienną. W tabeli Betclic 1 Ligi jest dopiero siedemnasta. Do bezpiecznej strefy tabeli traci cztery punkty.
Dalsza część tekstu pod wideo
W Mielcu robią dużo, by nie zaliczyć drugiego spadku z rzędu. W przerwie zimowej do drużyny prowadzonej przez Ireneusza Mamrota dołączyli m.in. Kamil Cybulski z Widzewa i Jakub Kowalski ze Stali.
Według naszych informacji kolejnym nowym piłkarzem może zostać hiszpański środkowy pomocnik Chema Nunez. 28-latek jest blisko podpisania kontraktu. Dzisiaj przechodzi testy medyczne w Mielcu.
Nunez jest obecnie wolnym piłkarzem. Ostatnie miesiące spędził w indyjskim klubie NorthEast United, ale rozstał się z nim w połowie stycznia. W przeszłości grał m.in. w Albacete i Almerii. W Hiszpanii grał najwyżej na drugim poziomie rozgrywkowym.
Stal rozpocznie drugą część sezonu 8 lutego. Jej pierwszym ligowym rywalem w 2026 roku będzie Polonia Warszawa.

Przeczytaj również