Z Rakowa prosto do Torino. Tyle wyłożą Włosi [NASZ NEWS]

Z Rakowa prosto do Torino. Tyle wyłożą Włosi [NASZ NEWS]
Grzegorz Misiak / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz WłodarczykDzisiaj · 19:27
Karol Góralczyk to zawodnik młodzieżowej drużyny Rakowa Częstochowa. Meczyki.pl mogą potwierdzić, że bramkarz przeniesie się do Torino. Ustaliliśmy również, ile zapłacą Włosi.
Karol Góralczyk to utalentowany piłkarz Rakowa. 16-latek nie zadebiutował jeszcze w pierwszym zespole, ale zbiera dobre recenzje w drużynie juniorów.
Dalsza część tekstu pod wideo
Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że młody golkiper rozstanie się z "Medalikami". Jego transfer do Torino znajduje się na ostatniej prostej. Na najbliższy poniedziałek zaplanowano testy medyczne piłkarza.
Bramkarz podpisze umowę ważną przez trzy lata. Zwiąże się z młodzieżową drużyną ekipy z Serie A.
Włosi zapłacą Rakowowi 250 tysięcy euro. Kwota ta może być jeszcze wyższa, jeśli dodamy do niej potencjalne bonusy.
Góralczyk ma za sobą jeden mecz w reprezentacji Polski U16 (1:2 z Niemcami). W poprzednim sezonie występował na poziomie IV ligi, a Raków II zajął drugie miejsce w tabeli grupy śląskiej.

Przeczytaj również