Z Rakowa za granicę? Wiemy, gdzie może trafić piłkarz "Medalików" [NASZ NEWS]

Z Rakowa za granicę? Wiemy, gdzie może trafić piłkarz "Medalików" [NASZ NEWS]
Lukasz Sobala / pressfocus
Tomasz - Włodarczyk
Tomasz Włodarczyk30 May · 15:07
Do Rakowa Częstochowa powrócił Marek Papszun. Szkoleniowiec przeprowadzi rewolucję w szatni i pożegna kilku piłkarzy. Jeden z zawodników "Medalików" może trafić do MLS.
Mimo, że Raków Częstochowa nie spełnił pokładanych w nim nadziei i zajął siódme miejsce w tabeli, to w zespole znalazło się kilka postaci, które rozegrało przyzwoity sezon. Jedną z nich był Gustav Berggren.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na ławkę "Medalików" powrócił Marek Papszun. 49-latek planuje gruntowną przebudowę, przez którą kilku piłkarzy pożegna się z klubem. Wśród nich prawdopodobnie znajdzie się Szwed.
25-latek miał otrzymać ofertę z amerykańskiej MLS. Jak podał Tomasz Włodarczyk, piłkarzem interesuje się drużyna New York Red Bulls.
- Gustav Berggren, który bardzo dobrze prezentował się w europejskich pucharach, ale nie był ulubieńcem Marka Papszuna, ma propozycję z MLS. Zimą miał nawet dwie. To było Orlando City i New York Red Bulls. Z tego co wiem ta propozycja z Nowego Jorku jest jeszcze na stole, więc jeśli odejdzie z Rakowa, to nie się nie zdziwię - mówił Tomasz Włodarczyk podczas transmisji na kanale Meczyki.pl.
Berggren był częstym wyborem Dawida Szwargi. 25-latek rozegrał w minionej kampanii 43 spotkania, w których zdobył dwie bramki i zaliczył jedną asystę.
Oglądaj Okno Transferowe na kanale Meczyki.pl na YouTube:

Przeczytaj również