"Zabrał mi to". Komentator meczu Man City - RB Lipsk żartuje z decyzji Guardioli

Matt Wilkinson/Pressfocus
Sebastian Chabiniak, komentator meczu Manchester City - RB Lipsk, ocenił decyzję Pepa Guardioli z 63. minuty spotkania. - Zabrał mi to - powiedział dziennikarz na kanale Meczyki (YouTube).
We wtorek poznaliśmy kolejnych ćwierćfinalistów Ligi Mistrzów sezonu 2022/23. Do następnej fazy awansował m.in. Manchester City, który na Etihad Stadium rozgromił RB Lipsk aż 7:0.
Bohaterem spotkania okazał się Erling Haaland. Norweg został trzecim piłkarzem w historii Champions League, który w jednym meczu strzelił aż pięć goli. Wcześniej dokonali tego Lionel Messi i Luiz Adriano, lecz napastnik Manchesteru City zrobił to w krótszym wymiarze czasowym, ponieważ w 63. minucie Pep Guardiola postanowił zdjąć go z boiska.
Tę decyzję Hiszpana z przymrużeniem oka ocenił Sebastian Chabiniak, komentator tego spotkania.
- Gdyby Guardiola zostawił Haalanda na boisku, to jestem przekonany, że Norweg przynajmniej jeszcze jednego gola by strzelił - stwierdził.
- Guardiola zabrał mi skomentowanie szóstej bramki Haalanda i w jakiś sposób coś historycznego nam wszystkim - śmiał się Chabiniak.