Zachwyca na wypożyczeniu, dostanie szansę w Arsenalu? Bramkostrzelny napastnik zabrał głos

Zachwyca na wypożyczeniu, dostanie szansę w Arsenalu? Bramkostrzelny napastnik zabrał głos
Foto Icon Sport/SIPA USA/PressFocus
Folarin Balogun znakomicie radzi sobie na wypożyczeniu z Arsenalu do Reims. Czy po jego zakończeniu Anglik może stać się ważnym ogniwem “Kanonierów”? 21-latek zabrał głos ws. swojej przyszłości.
Balogun latem powędrował do Reims i w nowym otoczeniu odnalazł się fantastycznie. W tym sezonie Ligue 1 strzelił już 17 goli. Tyle samo co Alexandre Lacazette i Wissam Ben Yedder. Mniej jedynie od Kyliana Mbappe oraz Jonathana Davida, którzy zgromadzili po 19 trafień.
Dalsza część tekstu pod wideo
Świetna dyspozycja Baloguna to oczywiście dobra informacja dla Arsenalu, do którego Anglik powinien wrócić po zakończeniu rozgrywek. Wciąż nie wiadomo jednak, czy “Kanonierzy” będą chcieli wiązać z nim przyszłość.
- Są rozmowy, które muszą się odbyć i to nie jest decyzja, która będzie należała tylko do mnie. Klub przedstawi mi swój punkt widzenia i jestem pewien, że dojdziemy do porozumienia - powiedział Balogun w rozmowie ze “Sky Sports”.
21-latek cieszy się jednak, że szkoleniowiec Arsenalu śledzi jego poczynania.
- Fajnie, że Arteta obserwuje, co się dzieje - mówi napastnik.
Balogun w przeszłości rozegrał w barwach Arsenalu 10 spotkań i strzelił dwa gole. Ma też za sobą wypożyczenie do Middlesbrough.
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki22 Mar 2023 · 10:35
Źródło: Sky Sports

Przeczytaj również