Zaire-Emery znowu błysnął! Spacerek PSG w Ligue 1, rywal nie miał nic do powiedzenia [WIDEO]

Philippe Leoceur / Press Focus
Paris Saint-Germain nie miało problemów, by pokonać Montpellier. Mistrzowie Francji wygrali 3:0.
Gospodarze objęli prowadzenie już w 10. minucie. Achraf Hakimi zagrał w pole karne, Kylian Mbappe przepuścił piłkę, a Kang-In Lee z linii pola karnego zapakował ją pod poprzeczkę.
Gospodarze mieli ogromną przewagę, ale w pierwszej połowie nie potrafili podwyższyć wyniku. Montpellier swoich okazji szukało przede wszystkim kontrach. Też bez skutku.
PSG dobiło rywala w drugiej połowie. Znów błysnął Warren Zaire-Emery. W 58. minucie młodziutki pomocnik rozklepał obronę Montpellier razem z Ousmane Dembele i potężnie kropnął przy bliższym słupku.
W 66. minucie na 3:0 podwyższył Vitinha. Portugalczyk uderzeniem z 14 metrów wykończył asystę Hakimiego.
PSG po trzecim golu spuściło z tonu. Mogło spokojnie kontrolować przebieg gry. Montpellier nie było w stanie mu zagrozić.
Paryżanie dzięki zwycięstwu wskoczyli na pierwsze miejsce w tabeli Ligue 1. Mogą je stracić w niedzielę. Stanie się tak, jeśli Nicea wygra z Rennes.
Marcin Karbowski03 Nov 2023 · 22:55