Zamiast kibiców pojawiły się… bochenki chleba. W taki sposób klub przedstawił nowego sponsora [ZDJĘCIE]

Zamiast kibiców pojawiły się… bochenki chleba. W taki sposób klub przedstawił nowego sponsora [ZDJĘCIE]
Twitter/Politehnica Iasi
Do sporych zmian doszło w jednej z drużyn ligi rumuńskiej. Po odnowieniu herbu przyszedł czas na zaprezentowanie nowych sponsorów. Sposób na przedstawienie jednego z nich był jednak dość nietypowy.
Zakończony sezon drugiej ligi rumuńskiej był dla piłkarzy Politehniki Iasi bardzo udany. Drugie miejsce na zapleczu tamtejszej elity pozwoliło awansować na najwyższy poziom rozgrywkowy w kraju.
Dalsza część tekstu pod wideo
Promocja do wyższej ligi przyniosła także szereg zmian nie tylko w kadrze, ale przede wszystkim w klubie. Kilka dni temu podjęto decyzję o zmianie herbu. Ten nowy nie przypadł jednak do gustu wszystkim kibicom.
W mediach społecznościowych wylała się ogromna fala krytyki. Części fanów nie spodobał się pomysł odejścia od dotychczasowych symboli. W ramach bojkotu zagrożono pustkami na trybunach.
Wiele wskazuje na to, że zmiana herbu nie była ostatnim działaniem szefostwa Politehniki Iasi, które wywołało mieszane uczucia. Z informacji podanej przez portal "Prosport" wynika, że zespół ligi rumuńskiej nawiązał współpracę z producentem pieczywa.
Sposób, w jaki zdecydowano się zaprezentować nowego sponsora, spotkał się z niezadowoleniem znacznej części kibiców. W materiałach promocyjnych pojawiły się bochenki chleba umieszczone na krzesełkach przeznaczonych dla fanów.
Redakcja meczyki.pl
Piotr Sidorowicz 15 Jul 2023 · 22:40
Źródło: Prosport

Przeczytaj również