Flick podjął decyzję ws. Lewandowskiego. Oto kadra Barcelony na Elche
Robert Lewandowski jest coraz bliżej powrotu na boisko. Kapitan reprezentacji Polski znalazł się w kadrze na mecz z Elche w La Liga.
W trakcie październikowego zgrupowania reprezentacji Polski kontuzji uda doznał Robert Lewandowski. Z powodu urazu opuścił m.in. El Clasico.
Jak informowały katalońskie media, przerwa napastnika miała trwać nawet sześć miesięcy. Finalnie wraca do gry znacznie wcześniej, niż pierwotnie zakładano. Na boisku może pojawić się już w niedzielę.
Z doniesień podanych przez Barcelonę wynika, że Lewandowski i Dani Olmo wyleczyli urazy i otrzymali zielone światło na udział w nadchodzącym starcie z Elche. Obaj znaleźli się w kadrze na ten mecz.
Wiele wskazuje na to, że 37-latek rozpocznie pojedynek na ławce rezerwowych. Od pierwszych minut ma natomiast wystąpić Ferran Torres.
Kadra Barcelony na mecz z Elche:
Bramkarze: Diego Kochen, Wojciech Szczęsny, Eder Aller;
Obrońcy: Alejandro Balde, Ronald Araujo, Pau Cubarsi, Gerard Martin, Jules Kounde, Eric Garcia, Xavi Espart;
Pomocnicy: Fermin Lopez, Marc Casado, Dani Olmo, Frenkie de Jong, Marc Bernal, Dro Fernandez;
Napastnicy: Ferran Torres, Robert Lewandowski, Lamine Yamal, Marcus Rashford, Roony Bardghji.