Zapadła decyzja ws. Milicia. Oficjalny komunikat Lecha

Zapadła decyzja ws. Milicia. Oficjalny komunikat Lecha
Damian Kosciesza / pressfocus
Lech Poznań podjął decyzję ws. przyszłości Antonio Milicia. Wszelkie wątpliwości zostały rozwiane.
Antonio Milić trafił do Lecha Poznań w styczniu 2021 roku. "Kolejorz" wykupił go wówczas z belgijskiego Anderlechtu za 500 tysięcy euro.
Dalsza część tekstu pod wideo
32-latek był ważną postacią przy Bułgarskiej w dwóch poprzednich sezonach, w których Lech sięgał po mistrzostwo Polski. Jego era w Poznaniu dobiegła jednak końca.
W sobotę klub poinformował, że wygasający 30 czerwca kontrakt obrońcy nie zostanie przedłużony. Tym samym Milić stanie się wolnym zawodnikiem.
- Antonio, nie mówimy "żegnaj", a "do zobaczenia". Zawsze będziesz Lechitą i to będzie przyjemność gościć Cię przy Bułgarskiej! Liczymy na to, że spotkamy się na meczu Superpucharu Polski, gdzie razem ze wszystkimi kibicami podziękujemy Ci za duży wkład w historię "Kolejorza" - przekazał Lech.
Milić rozegrał w Lechu 179 spotkań, zdobył 11 bramek i zanotował osiem asyst. Razem z klubem trzykrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski.
Filip - Węglicki
Filip WęglickiDzisiaj · 11:31
Źródło: Lech Poznań

Dyskusja

Przeczytaj również