Zbieramy szczękę z podłogi! Co za gol w młodzieżowej Lidze Mistrzów [WIDEO]

Twitter Screen
Olympiakos wygrał młodzieżową Ligę Mistrzów. W spotkaniu finałowym przeciwko Milanowi piłkarz greckiego zespołu, Theofanis Bakoulas, popisał się widowiskowym uderzeniem.
W poniedziałek Olympiakos Pireus pokonał Milan w finale młodzieżowej Ligi Mistrzów. Rywalizacja zakończyła się wynikiem 3:0.
W kadrze zwycięskiego zespołu znalazł się Theofanis Bakoulas. 19-latek rozegrał 88 minut i został zmieniony przez Konstantinosa Tanoulisa.
Przed opuszczeniem boiska Grek przyczynił się do wygranej swojej drużyny. Piłkarz asystował przy trafieniu Antonisa Papakanellosa i wpisał się na listę strzelców.
Bakoulas zdobył bramkę w 66. minucie rywalizacji. Wówczas otrzymał podanie od Papakanellosa i popisał się widowiskowym uderzeniem.
19-latek oddał strzał nożycami pokonując bramkarza Milanu. Tuż po wspomnianym golu, sztab Olympiakosu zerwał się z ławki i świętował razem z piłkarzem.
Bakoulas jest wychowankiem Olympiakosu. W aktualnym sezonie rozegrał 27 spotkań, w których zdobył sześć bramek.
Filip Węglicki23 Apr · 14:51
Źródło: Twitter