Zespół Sydney FC przegrał w półfinale, cały mecz Mierzejewskiego

YouTube
Zespół Sydney FC przegrał u siebie z Melbourne Victory 2:3 po dogrywce w półfinale fazy playoff australijskiej A-League. Pełne 120 minut w zespole gospodarzy rozegrał Adrian Mierzejewski.
Miejscowi objęli prowadzenie w 24. minucie. Samobójczą bramkę zdobył Stefan Nigro. Goście odpowiedzieli w 31. minucie. Do wyrównania doprowadził Kosta Barbarouses.
Przyjezdni drugiego gola strzelili tuż po przerwie. W 47. minucie trafił James Troisi. Wydawało się, że jego strzał zdecyduje o awansie do finału. W piątej minucie doliczonego czasu gry Sydney FC jednak zdołał doprowadzić do dogrywki. Samobójcze trafienie zanotował Terry Antonis.
W dodatkowych 30 minutach długo zanosiło się na rzuty karne. W 117. minucie to jednak goście zadali decydujący cios. Drogę z piekła do nieba przebył Antonis, który ostatecznie został bohaterem swojej drużyny. W finale Melbourne Victory zmierzy się z Newcastle Jets, który w półfinale pokonał Melbourne City 2:1.