Zinedine Zidane podjął decyzję! Ceniony dziennikarz zdradził plany byłego trenera Realu Madryt

Zinedine Zidane podjął decyzję! Ceniony dziennikarz zdradził plany byłego trenera Realu
ph.FAB/shutterstock.com
Coraz więcej wskazuje na to, że Zinedine Zidane zostanie nowym selekcjonerem reprezentacji Francji! Ceniony dziennikarz, Sergio Valentin, podaje, że w tej sprawie wszystko zostało już ustalone.
Od czasu odejścia z Realu Madryt Zinedine Zidane jest łączony z licznymi drużynami. Francuz był przymierzany między innymi do PSG, lecz odmówił katarskim włodarzom.
Teraz coraz więcej wskazuje na to, że były piłkarz "Królewskich" postawi na drugi kierunek, o którym mówiono wiele. Ceniony dziennikarz, Sergio Valentin, poinformował, że 50-latek doszedł do porozumienia z włodarzami francuskiej federacji.
Tym samym do właśnie Zidane ma zostać nowym selekcjonerem kadry "Trójkolorowych". Stanowisko obejmie dopiero po zakończeniu mundialu w Katarze, a konkretnie w styczniu 2023 roku.
Nadchodzące mistrzostwa świata będą zatem ostatnim turniejem, który Dider Deschamps spędzi u sterów reprezentacji Francji. 54-latek prowadzi ten zespół od 2012 roku.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk03 Nov 2022 · 19:08
Źródło: Sergio Valentin

Przeczytaj również