Zjawiskowy gol Dimitriego Payeta! "Powinien dostać nagrodę Puskasa" [WIDEO]

Dimitri Payet popisał się niesamowitym strzałem w ćwierćfinale Ligi Konferencji Europy. Francuz oddał perfekcyjny strzał z woleja.
Rywalem Marsylii jest dziś PAOK Saloniki. W meczu na Stade Velodrome niestety nie mógł wystąpić Arkadiusz Milik. Polak nadal nie doszedł do zdrowia po urazie, którego doznał przy okazji meczu Polski ze Szkocją.
Jego koledzy jednak szybko zabrali się do pracy. Już w 13. minucie wynik spotkania otworzył Gerson. Jeszcze przed przerwą prowadzenie Marsylii podwyższył Dimitri Payet, popisując się niesamowitym strzałem.
W drugiej połowie PAOK zdobył bramkę kontaktową. Na listę strzelców wpisał się Omar El Kaddouri.
Grecy już nie zdołali doprowadzić do remisu. Marsylia wygrała 2:1. Rewanż odbędzie się za tydzień.
Adam Kłos07 Apr 2022 · 22:18
Źródło: Twitter