Złe wieści dla Michała Probierza na dwa dni przed meczem z Walią. Ważny kadrowicz nie trenuje z resztą zespołu

Złe wieści dla Michała Probierza na dwa dni przed meczem z Walią. Ważny kadrowicz nie trenuje z resztą zespołu
Rafal Oleksiewicz / pressfocus
Do rozpoczęcia finałowego meczu w barażach o EURO 2024 zostało coraz mniej czasu. Na niedzielnym treningu reprezentacji Polski zabrało niestety jednego z kadrowiczów.
Po spotkaniu z Estonią w pełni zdrowia nie byli Matty Cash oraz Przemysław Frankowski. Ten pierwszy w piątkowe popołudnie opuścił zgrupowanie kadry.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarz Lens pozostał natomiast z kolegami. Rozpoczęła się walka z czasem o doprowadzenie piłkarza do zdrowia przed arcyważnym spotkaniem z Walią.
Nie niedzielne popołudnie zaplanowano ostatni trening kadry przed wylotem do Cardiff. W poniedziałek kadrowicze ćwiczyć będą już w Walii.
Przemysław Frankowski
Rafal Oleksiewicz / PressFocus
Przedostatnie zajęcia nie przyniosły niestety dobrych wieści dla selekcjonera. Frankowski wciąż odczuwa bowiem skutki starcia z Estonią.
Przed wyjściem na zajęcia piłkarz rozmawiał z lekarzem kadry, Jackiem Jaroszewskim. Zapadła decyzja o tym, aby na razie nie ćwiczył jeszcze z resztą grupy.
Uznano, iż lepszym wyjściem będą na razie ćwiczenia indywidualne. Czas pokaże, czy Frankowski zdoła wyleczyć się na czas i we wtorek będzie do dyspozycji Michała Probierza.
Przemysław Frankowski w meczu Polska - Estonia
Adam Starszynski / pressfocus

Przeczytaj również