Zmiennicy nie wykorzystali swojej szansy. Polska przegrywa z Meksykiem po słabym meczu

asinfo
Polska przegrała 0:1 w meczu towarzyskim z Meksykiem.
Pełną relację z meczu możecie przeczytać TUTAJ.
Rywale lepiej zaczęli spotkanie, dokumentując to zdobyciem bramki w trzynastej minucie. Źle piłkę wybił Thiago Cionek, ta odbiła się jeszcze od jednego z naszych zawodników, spadła pod nogi Raula Jimeneza, który uderzył z bliska bez zastanowienia, nie dając szans Wojciechowi Szczęsnemu.
W kolejnych minutach obraz gry wiele się nie zmienił. To Meksykanie posiadali piłkę i mieli kontrolę nad meczem, choć nasi zawodnicy mieli okazje, żeby doprowadzić do wyrównania.
Najpierw w 20 minucie zakotłowało się w polu karnym przeciwników - strzał Linettego został jednak zablokowany, a dobitka Kędziory okazała się niecelna. Dwanaście minut później przed szansą stanął Piotr Zieliński, kiedy otrzymał piłkę niepilnowany na jedenastym metrze, ale jego strzał z woleja poszybował nad poprzeczką.
Biało-czerwoni lepiej prezentowali się po przerwie. W 50 minucie Linetty minimalnie chybił, strzelając zza pola karnego. Chwilę później bliski wyrównania był Maciej Rybus - wpadł w pole karne, uderzył przy słupku, ale golkiper Meksyku wybił piłkę na rzut rożny.
Z czasem to rywale doszli do głosu. Dwukrotnie uderzał Peralta - za pierwszym razem był na spalony, za drugim wywalczył dla swojego zespołu rzut rożny.
Więcej bramek już nie zobaczyliśmy. Polacy przegrali ostatecznie z Meksykiem 0:1.