Znany klub chętny na Lukaku. Rozmowy już się zaczęły, Chelsea zaciera ręce

Znany klub chętny na Lukaku. Rozmowy już się zaczęły, Chelsea zaciera ręce
Alfredo Falcone/Pressfocus
Romelu Lukaku nie ma przyszłości w londyńskiej Chelsea. Jak donosi Fabrizio Romano, wkrótce Belg może trafić do zupełnie nowego klubu, gdzie spotkałby starego znajomego.
Druga przygoda Belga z "The Blues", podobnie jak pierwsza, okazała się kompletnym niewypałem. Ostatnie lata piłkarz spędził na wypożyczeniach - najpierw w Interze Mediolan, a później w AS Romie.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jak donosi Fabrizio Romano, Chelsea nie chce słyszeć o kolejnym transferze czasowym. W najbliższym okienku zamierza definitywnie pozbyć się Lukaku.
Piłkarz został już wyceniony przez londyńczyków. Anglicy oczekują, że na konto klubu trafi 38 milionów funtów. Jest już chętny na usługi piłkarza.
Mowa o kolejnym zespole z włoskiej Serie A. Tym razem o pozyskaniu Lukaku myśli Napoli. Niepewna jest bowiem przyszłość Victora Osimhena.
W Neapolu Lukaku spotkałby się ze swoim starym znajomym, Antonio Conte. Obaj doskonale znają się z czasów współpracy w Interze, a Włoch podpisał trzyletni kontrakt z "Azzurrimi" (więcej TUTAJ).
Według Romano pierwsze rozmowy ws. transferu miały już miejsce. Wkrótce temat może przyspieszyć, a belgijski napastnik powinien mieć nowego pracodawcę.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik05 Jun · 14:46
Źródło: Fabrizio Romano

Przeczytaj również