Znany klub zagiął parol na Conte. Włoski trener dostał konkretną ofertę

Znany klub zagiął parol na Conte. Włoski trener dostał konkretną ofertę
Fabio Diena/Shutterstock
Antonio Conte pozostaje bez pracy od czasu rozstania z Tottenhamem. Wkrótce Włoch może jednak wrócić do pracy. O konkretnej ofercie dla tego trenera pisze Nicolo Schira.
Ostatnio 54-latka łączono między innymi z Bayernem Monachium. "Die Roten" nie są jednak jedynym klubem, który rozważa zatrudnienie Conte.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiele wskazuje na to, że włoski szkoleniowiec może podjąć się pracy w ojczyźnie. Do sporych zmian po raz kolejny przymierza się Napoli.
Choć ostatnio najwięcej mówiło się o tym, że "Azzurri" chcą zatrudnić Vincenzo Italiano, to według Nicolo Schiry plan Aurelio De Laurentiisa jest nieco inny. Właściciel Napoli chce angażu Conte.
Według dziennikarza działacz zrobi wszystko, aby przekonać szkoleniowca do podjęcia pracy w Neapolu. 54-latek miał już dostać konkretną ofertę.
Na razie nie dał odpowiedzi szefowi "Azzurrich". De Laurentiis zamierza poczekać na Conte, zanim podejmie rozmowy z jakimkolwiek innym kandydatem.
Obecnie za wyniki Napoli odpowiada Francesco Calzona. Włoch jest trzecim trenerem drużyny w sezonie 2023/2024, ale wkrótce odejdzie ze stanowiska.
Redakcja meczyki.pl
Maciej Pietrasik08 Apr · 18:42
Źródło: Nicolo Schira

Przeczytaj również