Znany piłkarz na wylocie z Realu Madryt. Inny dostanie ofertę nowej umowy, zapadły ważne decyzje

Znany piłkarz na wylocie z Realu Madryt. Inny dostanie ofertę nowej umowy, zapadły ważne decyzje
Alberto Gardin / SOPA Images / pressfocus
Kolejna kontuzja Thibaut Courtois sprawiła, że Real Madryt do końca sezonu będzie musiał radzić sobie bez Belga. "Królewscy" podjęli ważne decyzje ws. pozostałych bramkarzy, o czym informuje Relevo.
Podstawowy golkiper "Los Blancos" jeszcze przed sezonem zerwał więzadła krzyżowe w kolanie. Niedawno wrócił do treningów z zespołem i wydawało się, że wkrótce znów zobaczymy Courtois w podstawowej jedenastce Realu.
Dalsza część tekstu pod wideo
Na wtorkowym treningu Belg uszkodził jednak łąkotkę w drugim kolanie. Według najnowszych informacji ma przejść operację, po której będzie musiał pauzować około siedem tygodni.
Wszystko wskazuje na to, że golkiper do końca sezonu nie pojawi się już na boisku. Relevo nie ma wątpliwości, że między słupkami w najważniejszych meczach stawał będzie Andrij Łunin.
Ukrainiec wygrał rywalizację z Kepą Arrizabalagą. Tego ostatniego latem wypożyczono z londyńskiej Chelsea. Już wiadomo, że Hiszpan nie zostanie na Santiago Bernabeu.
Kepa w barwach Realu Madryt
Cesar Cebolla / pressfocus
Real podjął decyzję o rozstaniu z golkiperem, który wróci do Anglii. Otwarta jest natomiast przyszłość Łunina, który ma umowę do czerwca 2025 roku.
Jak informuje Relevo, Ukrainiec dostanie niedługo propozycję nowego kontraktu. Real jest bowiem bardzo zadowolony z jego gry i chce w ten sposób zapewnić sobie spokój między słupkami na wypadek kolejnych problemów Courtois.
Andrij Łunin w meczu Real Madryt - Getafe
Cordon Press / pressfocus

Przeczytaj również