Znany piłkarz odmówił Probierzowi! Nie chce grać w reprezentacji Polski

Znany piłkarz odmówił Probierzowi! Nie chce grać w reprezentacji Polski
Pawel Andrachiewicz / PressFocus
Santiago Hezze ma dostać powołanie do reprezentacji Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Teraz w rozmowie z Marcą przyznał, że odmówił polskiej kadrze.
Pomocnik Olympiakosu Pireus ma korzenie w naszym kraju. Na początku tego roku dostał polskie obywatelstwo i znalazł się na radarze Michała Probierza.
Dalsza część tekstu pod wideo
Selekcjoner biało-czerwonych przyznał, że rozmawiał z piłkarzem na temat ewentualnego powołania. Nie brał go jednak pod uwagę przy ustalaniu kadry na EURO 2024.
W greckich mediach pojawiły się ostatnio informacje o tym, że Hezze znajdzie się w kadrze Argentyny na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. To zamknęłoby mu drogę do gry dla Polski.
Teraz sam piłkarz w rozmowie z Marcą przyznał, że odmówił biało-czerwonym. Wierzy w to, iż doczeka się powołania do pierwszej reprezentacji Argentyny.
- Gdy dowiedziałem się, że Polska mnie obserwuje, ucieszyłem się. To zespół wysokiej klasy, z piłkarzami znanymi na świecie. Cieszę się, że mnie zauważono - powiedział Hezze.
- Ale odmówiłem, bo Argentyńczykowi trudno nie jest myśleć o swojej kadrze i przestać wierzyć w powołanie... tym bardziej, że rozgrywam dobry sezon w Olympiakosie - zakończył.

Przeczytaj również