Znany streamer podpadł kibicom Manchesteru City. Sceny podczas meczu Ligi Mistrzów [WIDEO]

Twitter Screen
Znany streamer, "IShowSpeed", był obecny na Etihad Stadium podczas rywalizacji Manchesteru City z Realem Madryt. W trakcie meczu kibice "Obywateli" wściekli się na twórcę.
W środę Real Madryt zmierzył się z Manchesterem City w meczu rewanżowym ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Pierwsza rywalizacja pomiędzy zespołami zakończyła się rezultatem remisowym 3:3.
Scenariusz w drugim meczu był bardzo podobny. Po 90 minutach było 1:1, przez co konieczna była dogrywka, która również nie wyłoniła zwycięzcy. Ostatecznie doszło do konkursu rzutów karnych, który zwyciężyli "Królewscy".
Podczas środowej rywalizacji na trybunach Etihad Stadium zasiadł znany streamer, "IShowSpeed". Twórca transmitował spotkanie ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów.
Amerykanin miał miejsce w sektorze sympatyków Manchesteru City. Mimo to, w trakcie meczu żywiołowo kibicował Realowi Madryt.
W 12. minucie rywalizacji Rodrygo zapewnił "Los Blancos" prowadzenie. "Speed" nie krył swojej radości i hucznie świętował bramkę Brazylijczyka.
Celebracja twórcy nie spodobała się kibicom "Obywateli". Wspomniani fani upomnieli Amerykanina - kazali mu się uspokoić i zakończyć transmisję.
Filip Węglicki18 Apr · 08:20
Źródło: Twitter