Znów wrze po słowach Rybusa. Mówił o rosyjskiej kadrze

Znów wrze po słowach Rybusa. Mówił o rosyjskiej kadrze
Maksim Konstantinov/SOPA Images/SIPA USA/PressFocus
Maciej Rybus po wybuchu wojny na Ukrainie zdecydował się na pozostanie w Rosji. Teraz w rozmowie z portalem metaratings.ru wypowiedział się na temat rosyjskiej kadry.
W 2022 roku Rosja została zawieszona w prawdach członka FIFA i UEFA. Od tego czasu nie brała udziału w eliminacjach do mistrzostw świata i Europy.
Dalsza część tekstu pod wideo
Rosjanie rozgrywają jedynie mecze towarzyskie. O starciach z topowymi reprezentacjami mogą zapomnieć.
Zazwyczaj klasa rywali nie powala. Tak będzie też w marcu, kiedy rosyjska kadra zmierzy się z Mali oraz Gwatemalą.
W rozmowie z metaratngs.ru głos w tej sprawie zabrał Maciej Rybus. Słowa byłego obrońcy po raz kolejny wywołały duże poruszenie wśród polskich kibiców.
- Nie ma szans, żeby reprezentacja Rosji w najbliższym czasie zagrała z Polską. Sami widzie, z kim grają Rosjanie - powiedział Rybus.
- Nie mogę nazwać Mali i Gwatemali niepoważnymi drużynami. Ale dla reprezentacji Rosji byłoby lepiej, gdyby grała z uczestnikami mistrzostw świata - stwierdził.
Maciej - Pietrasik
Maciej PietrasikDzisiaj · 16:54
Źródło: metaratings.ru/Przegląd Sportowy Onet.

Przeczytaj również