"Zostałem niesłusznie zablokowany". Gabriel Jesus przyłapany na oszustwie w popularnej grze? [ZDJĘCIE]

"Zostałem niesłusznie zablokowany". Gabriel Jesus przyłapany na oszustwie w popularnej grze? [ZDJĘCIE]
Twitter Screen
Gabriel Jesus został zawieszony na platformie Steam za rzekome oszustwo w popularnej grze, Counter Strike. Brazylijczyk nie zgadza się z decyzją o blokadzie.
Gabriel Jesus za pośrednictwem Twittera opublikował niespodziewany wpis. Brazylijczyk poinformował, że jego konto na platformie Steam zostało zablokowane.
Dalsza część tekstu pod wideo
Piłkarz Arsenalu zaapelował do twórców popularnej gry, Counter Strike. Stwierdził, że jego profil został niesłusznie zbanowany i poprosił o zdjęcie blokady.
- Witaj Counter Strike’u, moje konto otrzymało niesłuszną blokadę VAC, czy moglibyście mi pomóc? Dodaję link do konta i informację o banie - przekazał Jesus.
26-latek został zawieszony przez Valve Anti-Cheat (VAC). System automatycznie wykrywa oszustwa i blokuje graczy, którzy grali nieuczciwie.
Counter Strike cieszy się dużym zainteresowaniem wśród piłkarzy. Grają w niego m.in. klubowy kolega Jesusa, Ołeksandr Zinczenko, czy gwiazdor reprezentacji Brazylii, Neymar.
Jesus jest ważnym elementem w układance Mikela Artety. W obecnym sezonie rozegrał 22 spotkania, w których strzelił siedem bramek i zanotował cztery asysty.
ARSENAL JESUS ZINCZENKO
Foto Li Ying/Xinhua/PressFocu
Redakcja meczyki.pl
Filip Węglicki24 Jan · 12:29
Źródło: Twitter

Przeczytaj również