Zwariowana wycena Chelsea. Ujawniono, ile "The Blues" oczekują za swojego napastnika

Zwariowana wycena Chelsea. Ujawniono, ile "The Blues" oczekują za swojego napastnika
Gareth Evans/Pressfocus
W trakcie zimowego okienka transferowego Armando Broja może opuścić szeregi Chelsea. Matt Law ujawnił, jak dużych pieniędzy oczekują londyńczycy.
Armando Broja nie ma najlepszej prasy w Chelsea. W tym sezonie reprezentant Albanii strzelił zaledwie jednego gola w 13 meczach na poziomie Premier League.
Dalsza część tekstu pod wideo
Tym samym 22-latek wylądował na liście transferowej i może odejść już w trakcie zimowego okienka. Zainteresowane są Wolverhampton, West Ham United oraz Fulham, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Armando Broja
Darren Woolley/Pressfocus
Problemem w ewentualnej przeprowadzce niewątpliwie będzie jednak wycena dokonana przez "The Blues". Matt Law przekazał zaskakujące informacje w tej kwestii, Broja będzie dostępny za... 50 milionów funtów.
Londyńczycy zdają sobie sprawę z tego, jak kategoryczne są to żądania, ale w ich mniemaniu opierają się na oczekiwaniach ze strony innych klubów Premier League. Przypomnijmy, że Brighton i Brentford chcą zainkasować 100 milionów funtów kolejno za Evana Fergusona i Ivana Toneya.
Evan Ferguson
Craig Thomas/Pressfocus
Broja wystąpił łącznie w 36 meczach Chelsea, zdobył trzy bramki i zanotował asystę. Nieco lepiej wiodło mu się na wypożyczeniu do Southampton, gdzie w 38 spotkaniach strzelił dziewięć goli i dorzucił ostatnie podanie.
Umowa napastnika z "The Blues" jest ważna do 30 czerwca 2028 roku. Portal Transfermarkt wycenia go na 25 milionów funtów.
Redakcja meczyki.pl
Hubert Kowalczyk17 Jan · 21:22
Źródło: Matt Law

Przeczytaj również