Zwrot akcji ws. przyszłości Cristiano Ronaldo. Al-Nassr zostanie uprzedzone przez uczestnika Ligi Mistrzów?

Zwrot akcji ws. przyszłości Cristiano Ronaldo. Al-Nassr zostanie uprzedzone przez uczestnika Ligi Mistrzów?
Russell Hart/Pressfocus
Cristiano Ronaldo nadal pozostaje bez klubu. W ostatnim czasie najbardziej prawdopodobne wydawało się to, że Portugalczyk trafi do Al-Nassr z Arabii Saudyjskiej. Teraz jednak pojawiły się nowe informacje ws. przyszłości 37-latka.
Ronaldo w listopadzie rozstał się z Manchesterem United i od tamtej pory jest wolnym graczem. Chętni do jego zakontraktowania nie uderzają jednak drzwiami i oknami. Swoje robią takie kwestie jak wiek piłkarza, wysokie wymagania finansowe czy trudny charakter.
Dalsza część tekstu pod wideo
Wiele wskazywało na to, że Ronaldo opuści Europę i zwiąże się z saudyjskim Al-Nassr. Portugalczyk miałby zostać nie tylko wielką gwiazdą klubu, ale całej ligi i państwa, które marzy o zorganizowaniu w 2030 roku mistrzostw świata.
Według dostępnych informacji Ronaldo otrzymał ofertę dwuletniego kontraktu i zarabiałby nawet 200 mln euro rocznie.
Dziennikarz Mohamed Al-Kaabi poinformował jednak, że może dojść do zwrotu akcji, bo Portugalczyk otrzymał interesującą go ofertę z Europy.
Nie dowiadujemy się nazwy klubu, ale jest to ponoć drużyna, która występuje w Lidze Mistrzów. To może skusić 37-latka. Żadną tajemnicą nie jest bowiem fakt, że występy w tych rozgrywkach szczególnie działają na wyobraźnię CR7.
Ronaldo to najlepszy strzelec w historii Champions League. Na koncie ma 140 goli. Drugi Leo Messi - 129. Z pewnością Portugalczyk chce więc jeszcze podreperować swój bilans i uciec Argentyńczykowi.
Redakcja meczyki.pl
Adam Nowacki29 Dec 2022 · 07:19
Źródło: Mohamed Al-Kaabi

Przeczytaj również