Zwrot ws. Josue. Nowe informacje na temat przyszłości kapitana Legii Warszawa [NASZ NEWS]

Zwrot ws. Josue. Nowe informacje na temat przyszłości kapitana Legii [NASZ NEWS]
Artur Kraszewski / pressfocus
Kontrakt Josue z Legią obowiązuje tylko do końca sezonu. Temat przyszłości Portugalczyka poruszyliśmy w najnowszym odcinku Futbol Insajdera.
W Legii po ostatnich niepowodzeniach zrobiło się bardzo nerwowo. Wicemistrzowie Polski wygrali tylko jedno z ostatnich siedmiu spotkań. Mimo tego póki co bezpieczna jest pozycja Kosty Runjaicia. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
Dalsza część tekstu pod wideo
Jednym z piłkarzy Legii, którzy wiosną zawodzą, jest Josue. Portugalczyk w sześciu wiosennych spotkaniach strzelił tylko jednego gola (na wyjeździe z Molde w Lidze Konferencji) i zaliczył jedną asystę. Jego bilans z całego sezonu to osiem goli i cztery asysty w 39 meczach.
Josue, 22.02.2024
Adam Starszynski / pressfocus
Obniżka formy może wpłynąć na dalsze losy Portugalczyka, którego kontrakt obowiązuje tylko do końca czerwca. Jego dalsza gra w Warszawie stoi pod dużym znakiem zapytania.
Jeszcze niedawno wydawało się, że Legia będzie dążyła do zatrzymania swojego kapitana. Sytuacja jednak uległa zmianie. Według naszych informacji obecnie za bardziej prawdopodobne należy uznać odejście 33-latka.
Przy okazji meczu z Molde w Warszawie przebywał agent Josue. Do bardziej zaawansowanych rozmów na temat nowej umowy piłkarza jednak nie doszło.
Więcej o sytuacji Legii w nowym odcinku Futbol Insajdera:
Josue, 22.02.2024
Adam Starszynski / pressfocus

Przeczytaj również