Zwroty akcji w meczu Cracovii z ŁKS-em. Sypnęło golami w walce o utrzymanie [WIDEO]

Krzysztof Porebski / pressfocus
Aż cztery gole oglądali kibice w pierwszym meczu 27. kolejki Ekstraklasy. Cracovia zremisowała z ŁKS-em 2:2.
Początek należał do ŁKS-u, ale to Cracovia objęła prowadzenie. W 19. minucie po szybko rozegranej akcji do piłki w polu karnym dopadł Kallman i płaskim uderzeniem wbił ją do bramki gości.
Goście starali się atakować, lecz ich próby nie kończyły się zagrożeniem dla bramki "Pasów". Na wyrównującego gola czekali do 73. minuty. Rzut karny wykorzystał wtedy Dani Ramirez.
Odpowiedź Cracovii była natychmiastowa. Już w 75. minucie zakotłowało się w polu karnym ŁKS-u, ale jeszcze bez konsekwencji. Dwie minUTY później padł gol dla gospodarzy. Kakabadze zabrał piłkę Ramirezowi, pociągnął z nim na bramkę i celnie uderzył z dystansu. 2:1!
Gospodarze nie potrafili dowieźć zwycięstwa do końca meczu. W 86. minucie akcję zainicjował Mokrzycki, zagrał do Tejana, a ten do Juricia, który nie dał szans Hrosso.
Cracovia pozostała na trzynastym miejscu w tabeli. Jej potknięcie jest dobrą wiadomością dla drużyn walczących o utrzymanie. ŁKS jest ostatni.
Marcin Karbowski05 Apr · 19:56