Zwycięstwo Minnesoty United w MLS

lev radin/Shutterstock
Minnesota United pokonała u siebie New England Revolution 2:1 w środowym meczu amerykańskiej Major League Soccer.
Gospodarze prowadzenie objęli już w piątej minucie spotkania. Gola strzelił Christian Ramirez. W doliczonym czasie gry pierwszej połowy drugą bramkę zdobył Kolumbijczyk Darwin Quintero. Gości było stać tylko na odpowiedzenie jednym trafienie. Tuż po przerwie rzut karny wykorzystał Diego Fagundez.
Drużyna z Minnesoty zajmuje dziewiąte miejsce w Konferencji Zachodniej z 25 punktami na koncie. W następnym meczu podejmie Los Angeles FC.
Natomiast zespół z Nowej Anglii plasuje się na piątej pozycji na Wschodzie, mając zdobytych 28 „oczek”. Jego kolejnym rywalem będzie na wyjeździe New York Red Bulls.
Kamil Kaczmarek19 Jul 2018 · 08:31