Zwycięstwo naszych grupowych rywali przed EURO. Szwecja pokonała Finlandię [WIDEO]

katatonia/Shutterstock
Szwecja udanie rozpoczęła przygotowania do mistrzostw Europy. Nasi grupowi rywale pokonali Finlandię 2:0.
Mimo że był to mecz towarzyski, selekcjoner Janne Andersson wystawił większość swoich największych gwiazd. W składzie oczywiście zabrakło kontuzjowanego Zlatana Ibrahimovicia, który przegapi także EURO.
Pod nieobecność snajpera Milanu w linii ataku wystąpili dziś Marcus Berg i Robin Quaison. Ten drugi otworzył wynik spotkania w 23. minucie.
W drugiej połowie prowadzenie podwyższył Sebastian Larsson. Pomocnik wykorzystał rzut karny i Szwecja wygrała 2:0. 5 czerwca ekipę ze Skandynawii czeka jeszcze sparing z Armenią.
Nasza reprezentacja zmierzy się ze Szwecją na zakończenie rywalizacji w fazie grupowej. Pozostałymi rywalami będą Hiszpanie i Słowacy.
Adam Kłos29 May 2021 · 19:57
Źródło: Twitter