Co za gol na mistrzostwach Europy! Była ostatnia sekunda meczu, Francja zagra w finale [WIDEO]

Screen/Twitter
Elohim Prandi został bohaterem reprezentacji Francji w półfinale mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Jego trafienie w ostatniej sekundzie meczu doprowadziło do dogrywki.
W piątek został rozegrany półfinał mistrzostw Europy w piłce ręcznej. Reprezentacja Francji ograła po dogrywce Szwecję (34:30), dzięki czemu zameldowała się w wielkim finale.
Od pierwszych minut tego meczu "Trójkolorowi" byli stroną dominującą. Do przerwy prowadzili oni nawet wynikiem (17:11). Losy tego starcia odwróciły się w drugiej połowie.
Po przerwie z dużo lepszej strony zaprezentowali się Szwedzi. Ekipa ze Skandynawii nie tylko odrobiła straty, ale zdołała nawet wyjść na skromne prowadzenie.
W ostatniej sekundzie meczu stało się coś niesamowitego. Gdy niemal wszystko wskazywało na to, że to Szwecja awansuje do finału, bohaterem Francji został Elohim Prandi.
Gracz Paris Saint-Germain podszedł do rzutu wolnego i kapitalnym rzutem umieścił piłkę pod samą poprzeczką. Trafienie 25-latka zapewniło jego drużynie dogrywkę.
W decydującej części meczu Francuzi nie dali szans Szwedom. Dzięki zwycięstwu w dogrywce i co za tym idzie, triumfie w całym starciu (34:30), to oni zagrają w finale.
Dika Mem (Francja) podczas meczu ze Szwajcarią na mistrzostwach Europy w piłce ręcznej