Piłkarz Chelsea został nagrany w klubie nocnym. Kilka dni później opuścił mecz z powodu kontuzji [WIDEO]

Screen/Twitter
W trakcie wrześniowej przerwy na kadrę jeden z piłkarzy Chelsea udał się do klubu nocnego. Jego obecność została uwieczniona przez kibica, który podzielił się tym nagraniem w mediach społecznościowych.
Nowy sezon Premier League w wykonaniu Chelsea ponownie jest mało udany. Drużyna prowadzona przez Mauricio Pochettino zajmuje dopiero 14. miejsce w tabeli Premier League.
W niedzielę zespół argentyńskiego szkoleniowca przegrał na własnym obiekcie z Aston Villą 0:1. Bramką na wagę triumfu popisał się Ollie Watkins.
Z powodu odniesionej kontuzji poza kadrą na to spotkanie znalazł się Noni Madueke. Młody Anglik doznał urazu podczas wrześniowej przerwy na kadrę do lat 21. W jej trakcie rozegrał 76. minut i zanotował asystę w meczu z Luksemburgiem.
Według informacji podawanych przez portal "Daily Mail" kontuzja 21-latka nie stanęła na drodze do wizyty w jednym z klubów nocnych.
Atakujący Chelsea został dostrzeżony, a następnie nagrany przez fanów. Na materiale, który trafił do sieci widać, jak Madueke bawi się w tłumie ludzi. Kibice momentalnie zarzucili mu udawanie kontuzji. Gracz londyńskiego zespołu opuścił bowiem mecze z Bournemouth i Aston Villą.
Głosu na ten temat nie zabrał natomiast klub młodzieżowego reprezentanta Anglii. Na ten moment nie wiadomo, czy 21-latka czekają jakieś konsekwencje.
Były piłkarz PSV Eindhoven trafił na Stamford Bridge w styczniu tego roku. Działacze "The Blues" zapłacili za ten transfer 35 mln euro. Do tej pory na koncie młodego gracza znalazło się 15 spotkań oraz dwa trafienia.
Piotr Sidorowicz 25 Sep 2023 · 15:36
Źródło: Daily Mail