Piłkarz Realu Madryt zaskoczył przed meczem z Liverpoolem. "Oddałbym żonę za zwycięstwo w Lidze Mistrzów"

Piłkarz Realu Madryt zaskoczył przed meczem z Liverpoolem. "Oddałbym żonę za zwycięstwo w Lidze Mistrzów"
Angel Rivero/Pressfocus
Autor: Adam Kłos 26 maj 2022 | 21:49
Fede Valverde udzielił wywiadu dziennikowi "AS". Urugwajski pomocnik wypowiedział się na temat nadchodzącego finału Ligi Mistrzów.
Już w najbliższą sobotę Real Madryt stanie przed szansą na zdobycie 14. Pucharu Europy w historii klubu. Dla Valverde może być to jednak premierowy triumf w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych.
Dalsza część tekstu pod wideo
- To wyjątkowe trofeum dla każdego piłkarza. Jestem gotów oddać wiele, żeby je wygrać. Z wyjątkiem syna, ale może oddałbym żonę za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Nie, żartuję, ale dałbym naprawdę wiele i mam nadzieję, że uda nam się wygrać - żartobliwie stwierdził Valverde.
Finałowe spotkanie będzie małym rewanżem za sezon 2017/18. Wtedy w decydującym spotkaniu Ligi Mistrzów Real wygrał z Liverpoolem 3:1.
- Musimy być skoncentrowani przed sobotnim finałem. Liverpool to wspaniały zespół, mają znakomitych zawodników, którzy na pewno będą świetnie przygotowani - przyznał Valverde.
- Liverpool z pewnością zasłużył na to, aby zagrać w finale. Ostatnio widziałem ich mecze, walczyli o każdy tytuł, co jest godne podziwu. Ale Real też ma wszystko to, co potrzebne, by być tu, gdzie obecnie jesteśmy. Będziemy gotowi na finał - dodał Urugwajczyk.
Finał Ligi Mistrzów odbędzie się w najbliższą sobotę o godzinie 21:00. Spotkanie będziecie mogli śledzić w naszym serwisie, dzięki relacji na żywo, która wystartuje godzinę przed pierwszym gwizdkiem.
Źródło: realmadryt.pl