Piłkarz Wisły Kraków: Chcemy podtrzymać formę z początku rundy wiosennej

Piłkarz Wisły Kraków: Chcemy podtrzymać formę z początku rundy wiosennej
Marcin Kadziolka / Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 23 maj 2020 | 14:14
Piłkarze Wisły Kraków, zakończyli w sobotę zgrupowanie w Arłamowie, gdzie przygotowywali się do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy.
- Mieliśmy naprawdę super warunki. Boiska i cała infrastruktura sportowa są tutaj na bardzo wysokim poziomie, przez co mieliśmy możliwość treningu w fajnych warunkach. Myślę, że odpowiednio wykorzystaliśmy ten czas i do startu ligi będziemy bardzo dobrze przygotowani - powiedział Kamil Wojtkowski, cytowany przez oficjalną stronę internetową Wisły.
W pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek, krakowianie zagrają na wyjeździe z Piastem Gliwice (30. maja). Według Wojtkowskiego cała drużyna skupia się na podtrzymaniu formy z początku rundy wiosennej.
- Myślę, że wszyscy bardzo czekaliśmy na ten moment, kiedy liga powróci i będzie można rozgrywać mecze. Ta chwila nastąpi już za tydzień, więc zostało naprawdę niewiele czasu, dlatego nadal będziemy ciężko pracować, by do meczu z Piastem być przygotowanym w stu procentach. Przede wszystkim będziemy chcieli podtrzymać odpowiednią formę zespołową, jaką prezentowaliśmy na początku rundy wiosennej. Ja również mogę zapewnić, że zrobię wszystko, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony - dodał 22-latek.
Źródło: asinfo.