Piłkarze AS Monaco urwali punkty PSG! Sześć goli i wielkie emocje [WIDEO]

Stefan Ugljevarevic / Shutterstock.com
Piłkarze Paris Saint Germain zremisowali u siebie z AS Monaco 3:3 (3:2) w meczu 20. kolejki Ligue 1. W zespole gości całe spotkanie rozegrał Kamil Glik.
Kibice na Parc des Princes już w pierwszej połowie zobaczyli pięć goli. Strzelanie rozpoczął w 3. minucie Neymar, który wykorzystał sytuację sam na sam.
W ciągu kolejnych dziesięciu minut to goście prowadzili 2:1. Wyrównał Gelson Martins trafiając z bliska do pustej bramki, a po chwili na listę strzelców wpisał się po płaskim uderzeniu Wissam Ben Yedder.
W 24. minucie odpowiedzieli gospodarze, którym pomógł Fode Ballo Toure, trafiając do własnej bramki.
Jeszcze przed przerwą prowadzenie dla PSG odzyskał Neymar, zamieniając rzut karny na gola.
W drugiej połowie oba zespoły były mniej skuteczne. W 65. minucie na boisku pojawił się Islam Slimani, a siedem minut później Algierczyk ustalił rezultat na 3:3 po strzale z bliska.
W zespole gości całe spotkanie rozegrał Kamil Glik. Dla reprezentanta Polski był to siedemnasty występ w tym sezonie.
W tabeli Ligue 1 PSG po pierwszym remisie w tym sezonie jest liderem z dorobkiem 46 punktów.
AS Monaco z kolei zajmuje ósmą lokatę, ma na koncie 29 punktów.