NA ŻYWO
Obejrzyj w
Konferencja Lecha Poznań
Subskrybuj
  • Konferencja Lecha przed meczem z Karabachem
  • John van den Brom i Mikael Ishak odpowiadają na pytania dziennikarzy

Piłkarze Bayernu są zmęczeni Robertem Lewandowskim. Chcą odejścia Polaka

Piłkarze Bayernu są zmęczeni Robertem Lewandowskim. Chcą odejścia Polaka
Ververidis Vasilis/Shutterstock
Autor: Marcin Karbowski 23 cze 2022 | 16:40
Piłkarze Bayernu Monachium mają dość transferowego zamieszania wokół Roberta Lewandowskiego. Część z nich chce, by Polak odszedł z klubu.
Lewandowski chce jak najszybciej odejść z Bayernu. Polak wprost mówi, że jego historia w tym klubie już się skończyła.
Dalsza część tekstu pod wideo
33-latem ma sprecyzowane plany. Liczy, że już wkrótce zostanie piłkarzem Barcelony. Transfer miałby zostać zrealizowany do połowy lipca.
Szefowie monachijskiego klubu są innego zdania. Konsekwentnie deklarują, że nie zgodzą się na odejście 33-latka i ten będzie musiał wypełnić obowiązującą jeszcze przez rok umowę. Niczego w ich podejściu nie zmieniło zakontraktowanie Sadio Mane.
Portal "The Athletic" zbadał, jakie nastroje panują wśród piłkarzy Bayernu. Według niego medialne rozgrywki między Lewandowskim i działaczami klubu były szeroko komentowane przez innych zawodników.
- Źródło zbliżone do doświadczonego piłkarza Bayernu twierdzi, że drużyna spodziewa się odejścia Lewandowskiego. Kilku piłkarzy jest już coraz bardziej zmęczonych jego publicznymi wypowiedziami, nie mówiąc o jego egoistycznej postawie na boisku - pisze "The Athletic".
Na odejście Lewandowskiego szykuje się Julian Nagelsmann. "The Athletic" twierdzi, że trener Bayernu podczas rozmowy z Mane miał przygotowywać go do roli w różnych ustawieniach i rolach.
Źródło: The Athletic

Dyskusja 66