Piotr Zieliński podjął ostateczną decyzję ws. przyszłości. Polak po długiej rozmowie z szefami Napoli

Piotr Zieliński podjął ostateczną decyzję ws. przyszłości. Polak po długiej rozmowie z szefami Napoli
Fabio Sasso/AGF/Sipa/Pressfocus
Autor: Maciej Pietrasik 04 Sie 2022 | 18:40
Piotr Zieliński tego lata znalazł się w kręgu zainteresowań West Hamu. Polak nie zamierza jednak odchodzić z Napoli, co przekazał szefom włoskiego klubu. Takie informacje podali dziennikarze "Il Mattino".
Reprezentant Polski w ekipie "Azzurrich" występuje od 2016 roku. Końcówka poprzedniego sezonu nie była dla niego zbyt udana, przez co media zaczęły spekulować o możliwej zmianie otoczenia przez pomocnika.
Dalsza część tekstu pod wideo
W ostatnim czasie o pozyskanie Zielińskiego starał się angielski West Ham. "Młoty" złożyły nawet propozycję opiewającą na 30 milionów euro i 15 milionów w bonusach. Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ.
Polak odrzucił jednak możliwość przenosin do Premier League. Wygląda na to, że transfer tego lata jest definitywnie wykluczony. Takie informacje przedstawia "Il Mattino".
Włoski dziennik donosi, że w ostatnich dniach doszło do długiego spotkania Zielińskiego z szefami Napoli. Pomocnik przekazał władzom klubu, iż nie zamierza się nigdzie ruszać.
Według dziennikarzy do zmiany zdania nie przekona go żadna, nawet najbardziej intratna oferta. Piłkarz nie chce zmieniać klubu na kilka miesięcy przed mundialem w Katarze.
W zeszłym sezonie Piotr Zieliński rozegrał 42 spotkania w barwach Napoli. W tym czasie zdobył osiem bramek i zaliczył pięć asyst. "Transfermarkt" wycenia go na 40 milionów euro.
Oglądaj
Oglądaj
  • Nieszablonowi eksperci
  • Największa przestrzeń studyjna
  • Niebawem sporo nowych formatów
Źródło: Il Mattino

Dyskusja 25