Dwa gole Arkadiusza Milika i jeden Piotra Zielińskiego! Koncert Polaków w meczu Napoli [WIDEO]

Antonio Balasco / Shutterstock.com
SSC Napoli wygrało z Parmą 4:0. Trzy z czterech goli dla neapolitańczyków zdobyli Arkadiusz Milik oraz Piotr Zieliński.
Reprezentant Polski w 19 minucie wykończył składną akcję swojego zespołu, pokonując golkipera rywali płaskim i precyzyjnym strzałem z pola karnego na długi słupek.
W 36 minucie gola dołożył Arkadiusz Milik, który w sprytny sposób uderzył z rzutu wolnego. Piłka przeszła pod murem i znalazła się w siatce.
W 73 minucie Arkadiusz Milik po raz drugi wpisał się na listę strzelców. Tym razem nasz napastnik przejął przed polem karnym fatalne podanie rywali i przymierzył dokładnie lewą nogą koło słupka.
Dwie minuty później boisko opuścił Piotr Zieliński, a w 80 minucie zszedł Milik. W 82 na 4:0 podwyższył Ounas, ustalając wynik spotkania.
Jakub Kreśliński24 Feb 2019 · 18:24