Podział punktów w meczu zespołów Darmstadt i Eintrachtu, Sobiech wszedł z ławki

Shutterstock
Piłkarze SV Darmstadt 98 zremisowali przed własną publicznością z Eintrachtem Brunszwik 1:1 (0:1) w niedzielnym meczu 30. kolejki 2. Bundesligi.
Na Merck-Stadion am Bollenfalltor pierwsza bramka padła w 39. minucie. Wówczas Slobodan Medojevic popełnił błąd i niefortunnie wpakował futbolówkę do własnej siatki.
Gospodarze doprowadzili do wyrównania w 73. minucie za sprawą trafienia Tobiasa Kempe. W 73. minucie sędzia spotkania podyktował rzut karny dla ekipy "Lilien", a niemiecki pomocnik zamienił jedenastkę na gola.
Mecz na ławce rezerwowych SV Darmstadt rozpoczął Artur Sobiech, który pojawił się na placu gry w 83. minucie i zastąpił Terence Boyda. Był to 22. ligowy występ polskiego napastnika w tym sezonie.
Drużyna Dirka Schustera zajmują obecnie 17. miejsce w tabeli 2. Bundesligi, z kolei podopieczni Torstena Lieberknechta plasują się na 11. pozycji.