Pogoń wiceliderem Ekstraklasy. "Portowcy" zremisowali z Wartą Poznań [WIDEO]

Adam Starszynski / PressFocus
Pogoń Szczecin podzieliła się punktami z Wartą Poznań. Mecz zakończył się remisem 1:1.
Spotkanie rozpoczęło się od fatalnego pudła Rafała Kurzawy. TUTAJ zobaczysz, jak dobrej okazji nie wykorzystał lewy wahadłowy.
Dalsza część pierwszej połowy nie dostarczyła wielu emocji. Gra toczyła się głównie w środku pola, a obie drużyny skupiły się głównie na obronie dostępu do własnej bramki.
Impas przełamano dopiero po przerwie. Najpierw w 54. minucie wynik otworzył Makana Baku, który wykorzystał zagranie od Macieja Żurawskiego. 6 minut później Kurzawa doprowadził do remisu. Zawodnik Pogoni zrehabilitował się za wpadkę z pierwszej połowy.
Wynik spotkania już nie uległ zmianie. Szczecinanie zremisowali 1:1 z podopiecznymi Piotra Tworka. Pogoń zajmuje drugie miejsce w tabeli z przewagą punktu nad Rakowem, ale ekipa z Częstochowy jeszcze nie zagrała swojego meczu w tej kolejce. Warta jest szósta.
Adam Kłos01 May 2021 · 19:25
Źródło: Własne