Polacy przegrali na mistrzostwach Europy w futsalu. Nieziemski gol dla Chorwacji [WIDEO]

Reprezentacja Polski od porażki zaczęła swój udział w mistrzostwach Europy w futsalu. Biało-czerwoni przegrali z Chorwacją 1:3.
Polacy pierwszego gola stracili w 8. minucie. Świetną indywidualną akcję przeprowadził Horvat, minął Kałużę i strzałem krzyżakiem wbił piłkę do pustej bramki.
Biało-czerwoni wyrównali po sześciu minutach. Sytuację sam na sam z bramkarzem rywali wykorzystał Hoły.
Polacy długo nie cieszyli się z remisu. Krótko po wznowieniu gry drugiego gola dla Chorwacji strzelił Sekulić.
Wynik meczu został ustalony jeszcze w pierwszej połowie. Na dwie minuty przed przerwą z ostrego kąta do bramki trafił Jelovcić.
Polacy po przerwie szukali kontaktowego gola i mocno spychali rywali do defensywy. Mieli nawet kilka niezłych okazji do strzelenia gola, ale nie wykorzystali żadnej z nich. Albo brakowało im precyzji, albo dobrymi interwencjami popisywał się Luketin.
Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra 25 stycznia. Jej rywalem będzie Słowacja.
Polska - Chorwacja 1:3
Marcin Karbowski21 Jan 2022 · 22:13