Polacy przegrali na mistrzostwach Europy w futsalu. Nieziemski gol dla Chorwacji [WIDEO]

Autor: Marcin Karbowski 21 sty 2022 | 22:13
Reprezentacja Polski od porażki zaczęła swój udział w mistrzostwach Europy w futsalu. Biało-czerwoni przegrali z Chorwacją 1:3.
Polacy pierwszego gola stracili w 8. minucie. Świetną indywidualną akcję przeprowadził Horvat, minął Kałużę i strzałem krzyżakiem wbił piłkę do pustej bramki.
Biało-czerwoni wyrównali po sześciu minutach. Sytuację sam na sam z bramkarzem rywali wykorzystał Hoły.
Polacy długo nie cieszyli się z remisu. Krótko po wznowieniu gry drugiego gola dla Chorwacji strzelił Sekulić.
Wynik meczu został ustalony jeszcze w pierwszej połowie. Na dwie minuty przed przerwą z ostrego kąta do bramki trafił Jelovcić.
Polacy po przerwie szukali kontaktowego gola i mocno spychali rywali do defensywy. Mieli nawet kilka niezłych okazji do strzelenia gola, ale nie wykorzystali żadnej z nich. Albo brakowało im precyzji, albo dobrymi interwencjami popisywał się Luketin.
Kolejny mecz reprezentacja Polski rozegra 25 stycznia. Jej rywalem będzie Słowacja.

2720 PLN

Zwrot do 600 PLN za przegrany pierwszy zakład, z obrotem 1x po dowolnym kursie! Do tego 20 PLN za darmo i 2100 PLN od drugiej wpłaty

1534 PLN

Zwrot do 1300 PLN, jeśli zakończysz pierwszy tydzień na minusie, 200 PLN podwojenia pierwszej wpłaty oraz 34 PLN freebet po pierwszej wpłacie

200 PLN

Zwrot do 200 PLN w postaci freebetu za pierwszy przegrany kupon. Kod rejestracyjny: MECZYKI